دیدنیهای مارماریس

>> دیدنیهای مارماریس :

آفتاب طلایی و دریای فیروزه‌ای مناظری ساخته که این شهر ساحلی را برازنده‌ی لقبی می‌کند که توریست‌ها به آن داده‌اند: جواهر ترکیه . شهرمارماریس شهري توريستي می باشد و مارماریس  در مواقعي از سال داراي جمعيت است كه توريست داشته باشد . ساختار شهر از ساختمانهايي سفيد رنگ تشكيل شده كه گلهاي كاغذي بسيار زيبا به آنها شكل و ظاهري زيبا بخشيده است .

دیدنیهای مارماریس|مارماریس|

 

>> پارک آبی آتلانتیس در مارماریس : marmaris aqua park

پارک آبی آتلانتیس در مارماریس , بزرگترین پارک آبی در مارماریس بوده که یک روز پر از هیجان را برای شما به ارمغان می آورد. پارک آبی آتلانتیس برای تمام گروه های سنی تفریحات متفاوتی نظیر سرسره های آبی ,استخر کودکان,استخرموج دار,زمین کوچک گلف ,بولینگ , رستوران , بار و ... را پیشنهاد میدهد . این پارک آبی با داشتن ساحل اختصاصی و تختهای آفتاب گیر همراه با چتر به صورت رایگان , مکان مناسبی برای گذراندن یک روز سرشار از خوشی می باشد.
این پارک آبی دارای مدارک بین المللی food safety certificate  و water safety certificate  از سازمان بین المللی نظارت و بازرسی ایمنی (ISIS) برای سیستم های آبی و غذای خود می باشد.
آتلانتیس پارک در تاریخ 15 می 2013 (25 اردیبهشت ) برای فصل تابستان شروع به کار میکند :
آتلانتیس پارک از 15 می ( 25 اردیبهشت ) لغایت 15 اکتبر (23 مهر ) هرروز پذیرای میهمانان می باشد.
ساعت بازدبد برای عموم در تابستان 2013 :
15 می (25 اردیبهشت )  تا 31 می (10 خرداد )                       10 صبح تا 5 بعدازظهر
1 ژوئن (11 خرداد ) تا 15 ژوئن ( 25 خرداد )                         10 صبح تا 5:30 بعدازظهر
16 ژوئن (26 خرداد) تا 31 آگوست (9 شهریور)                       10 صبح تا 5:30 بعدازظهر
1 سپتامبر (10 شهریور) تا 30 سپتامبر (8 مهر)                        10 صبح تا 5:30 بعدازظهر
1 اکتبر (9 مهر) تا 15 اکتبر (23 مهر)                                   10 صبح تا 5 بعدازظهر
البته پارک آبی بسته به نوع آب و هوا ممکن است تعطیل باشد. پارک آبی آتلانتیس مارماریس در مرکز مارماریس قرارگرفته و به راحتی می توان از طریق ساحل به هتل های مختلف دسترسی پیدا کرد.
این پارک آبی در سال 1997 تأسیس شده و هرساله امکانات متفاوتی به آن اضافه می شود , مانند تنها استخر مواج در مارماریس در سال 2004 , سرسره آبی فضایی در سالذ 2005 , باکِت اسلاید (سرسره آبی با مخزنی ازآب در بالای آن ,که آب را روی اشخاص می ریزد ) در سال 2008 و کِرِیزی گلف در سال 2009.

دیدنیهای مارماریس|ازمیر|marmaris aqua park|

 

>> دالیان کائونس در مارماریس :

شهر ماهیگیران یا دالیان در سال 400 پیش از میلاد مسیح بنا شده و در آن زمان کائونس نامیده می شد.امروزه این شهر یک مرکز گردشگری معروف بشمار رفته که با طبیعت زیبا و مقبره پادشاهان لیکیان که در صخره ها تراشیده شده است توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند. همچنین یکی از دلایل شهرت این منطقه وجود مناطق طبیعی است. این منابع شامل حوضچه های آب دارای سولفور می باشد که به صورت گل و لجن ته نشین شده است. آن طور که در افسانه ها آمده آب و گل طبی حاوی اکسیر جوانی است و می تواند در بهبود برخی از بیماریهای پوستی مفید باشد. با همراهی در  تورمارماریس تحت تاثیر محیط قرار خواهید گرفت. جایی که می توانید زندگی چند میلیون ساله لاک پشتهای غول پیکر معروف کارتا - کارتا را بر روی زمین از نزدیک مشاهده کنید.

 

دیدنیهای مارماریس|ازمیر|marmaris aqua park|دالیان کائونس در مارماریس|

 

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور ترکیه ، و تور مارماریس با ما تماس بگیرید.