تور آلانیا

سفر به شهر زیبای توریستی ساحلی آلانیا در کشور ترکیه با تور آلانیا

آلانیا یکی از زیباترین شهرهای ساحلی کشور ترکیه است که همه ساله مسافران زیادی را با برگزاری تور آلانیا پذیرا است. آلانیا شهری ساحلی در دریای مدیترانه است که در فاصله 135 km از شرق شهر آنتالیا واقع شده است. تور آلانیا یکی از زیباترین و دلچسب ترین تورهای ترکیه است؛ چرا که شهر زیبای آلانیا از دو سمت شرق و غرب با آب های نیلگون دریای مدیترانه احاطه شده است و سواحل آلانیا هم گردشگران زیادی را برای سفر به آلانیا می کشاند.
 

نفشه آلانیا

 

تور آلانیا و جاذبه های طبیعی و تاریخی بی نظیر آن

علاوه بر طبیعت دریایی آلانیا، کوه زیبای تاروس هم در تور آلانیا خودنمایی می کند. از مناظر زیبای اطراف کوه تاروس در تور آلانیا، آب نمایی است که در برج سیتادل واقع شده است. برج قرمز در بندرگاه آلانیا از دیگر جاذبه های تور آلانیا است که در اطراف آن کارخانه کشتی سازی وجود دارد.

اطلاعاتی راجع به شهر آلانیا در ترکیه

آلانیا یکی از شهرهای زیبای ساحلی در جنوب کشور ترکیه است. آلانیا شهری در استان آنتالیا است. شهر آلانیا همسایه شهرهای قاضی پاشا و سیده و ماناوگات است.در تور آلانیا دیدن طبیعت چشم نواز دریای مدیترانه، آثار باستانی و اقامت در هتل های خوب آلانیا خستگی روزهای کاری را از تن انسان بیرون می کند.
در تور آلانیا می توانید از آب و هوای ملایم آلانیا و ورزش های آبی و سواحل ماسه ای آلانیا لذت ببرید.در تور آلانیا دو اسکله می بینید یکی اسکله قدیمی که ویژه کشتی و قایق های توریستی و تفریحی  و در وسط شهر آلانیا می باشد و دیگری اسکله قایق های شخصی که در فاصله نزدیکی از شهر آلانیا واقع شده است.