تفریحات ازمیر

>>تفریحات ازمیر:

ازمیر عروس شهرهای ترکیه ، از زیباترین شهرهای توریستی ترکیه بشمار می آید .تفریحات ازمیر به علت ساحلی بودن این شهر شامل ورزشهای آبی نیز می شود و البته به علت آب و هوای خوب این شهر از مهم ترین جاهای تفریحی ازمیر میتوان به پارکهای متعدد این شهر اشاره کرد . بهترین کار قبل از سفر به ازمیر آشنایی با مراکز تفریحی ازمیرو برنامه ریزی برای استفاده از این تفریحات است . اگر به اسکی علاقه دارید و مایلید در پیستهای اسکی ترکیه ، ورزش کنید ، با خیال آسوده ازمیر رو برای مسافرت انتخاب کنید . در نزدیکی شهر چند پیست اسکی هست که لحظات مفرحی را برای شما رقم می زند . تفریحات در ازمیر ترکیه برای تمام سنین مهیا ست . شما میتوانید در ازمیر ترکیه ساعات خوشی را تجربه کنید . پارکهای ازمیر یکی از جمله جاذبه های گردشگری ازمیر است که نباید از دست بدهید . قیمت تفریحات در شهر ازمیر بسیار مناسب است و می توانید از برنامه های ساز و آواز ساحلی که شبها برگذار می شود لذت ببرید .

>> پیست اسکی بزداگ ازمیر  Bozdag ski resort in Izmir  :

از تفریحات ازمیر ، پیست اسکی آن است . پیست اسکی بزداگ ازمیر مکان بسیار مناسبی برای علاقه مندان به اسکی است . اگر تور ازمیر ترکیه را انتخاب می کنید این پیست اسکی  را اصلا  از دست ندهید. این پیست در کوه بزداگ با ارتفاع ۲۱۶۰ متری واقع است. یک سفر رفت و برگشت شما به بالای کوه اگر از chairlift برای بالا رفتن استفاده می کنید ۲ ساعت و نیم به طول می انجامد. حتی مسیرهای کوتاه تری نیز برای مبتدی ها در نظر گرفته شده است. پیست پوشیده از برف مصنوعی از اوایل آبان آماده به استفاده است.

 

تفریحات ازمیر| پیست اسکی بزداگ ازمیر| ترکیه|

 

>> پارک فرهنگ ازمیر : Izmir Cultural Park

از دیگر تفریحات ازمیر ، پارک فرهنگ ازمیر  است که در این پارک که بین دو منطقه‌ی آلساناک و باسمانه است و پارک اصلی ترکیه به‌شمار می‌رود، برنامه‌های متعددی برگزار می‌شود. این پارک، محل نمایشگاه جهانی ازمیر است و یک پارک سرگرم کننده، باغ وحش، رستوران و باغ‌های آرام و خلوتی دارد. پارکی بسیار بزرگ که یک موزه‌ی تاریخ و هنر هم در آن واقع شده و کلکسیون جالبی از سبک زندگی ترک‌ها در گذشته دارد. از اواسط ژوئن تا اواسط جولای در این مجموعه، فستیوال بین‌المللی موسیقی ازمیر برپاست .

تفریحات ازمیر| پیست اسکی بزداگ ازمیر| ترکیه|

 

>> پارک اینسان حاکلاری ازمیر :

یکی دیگر از تفریحات ازمیر پارک اینسان حاکلاری ست ، پارک اینسان حاکلاری  که به پارک (حقوق بشر) ازمیر معروف است، دارای تندیسهای مدرن زیبایی می باشد ، از جمله اثر تاریخی و عظیم دلفینهای پرنده، سالانه گردشگران زیادی از این پارک ترکیه دیدن میکنند .

 

تفریحات ازمیر| پیست اسکی بزداگ ازمیر| ترکیه| پارک اینسان حاکلاری ازمیر|

 

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور ترکیه و تور ازمیر با ما تماس بگیرید.