تفریحات آنتالیا

تفریحات تور آنتالیا؛ سواحل آنتالیا، پارک آبی، تور کشتی و ...

اگر قصد دارید در تور آنتالیا تنها از تفریحات آنتالیا  استفاده کنید و نمی خواهید در تور آنتالیا خرید کنید، احتیاجی ندارید که پول زیادی با خود به آنتالیا ببرید. حتی می توانید پولی که بانک ها به گردشگران تور آنتالیا می دهند را بگیرید و با خود به سفر بیاورید، اما برای بهره مندی و لذت از محل های تفریحی تور آنتالیا، تقریباً 300 الی 400 دلار می تواند کافی باشد. اما باید بدانید که بسته به طول مدت سفر شما به آنتالیا، این هزینه تفریح در آنتالیا ممکن است بیشتر یا کمتر شود. همچنین در صورتی که از تور لیدر آنتالیا بجای خرید بلیط از باجه ها استفاده کنید، برای جاهای تفریحی آنتالیا هزینه کمتری خواهید پرداخت. البته از بهترین تفریحات تور آنتالیا، می توان به سواحل آنتالیا و طبیعت زیبای آن اشاره نمود.

>> پارک های آبی آنتالیا
آنتالیا 3 پارک آبی زیبا و هیجان انگیز دارد که مسافران تور آنتالیا می توانند از پارک های آبی آنتالیا لذت ببرند. در ادامه با پارک های آبی تور آنتالیا آشنا خواهید شد:

>> تروی آکوا پارک (Troy Aqua Park) آنتالیا
این پارک آبی تور آنتالیا، در هتل Rixos Premium واقع شده است. این پارک آبی وسیع ترین پارک آبی مدیترانه می باشد.

 

troy aquapark

>> آکوا پارک (Aqua Park) آنتالیا
این پارک آبی آنتالیا در هتل دِدمان (دیدمان) در ساحل لارا واقع شده است.

>> پارک آبی آکوآ لند آنتالیا
آکوآلند آنتالیا (Aqua Land)، از قشنگ ترین پارک های آبی در منطقه کونیاآلتی (Konyaalti) آنتالیا می باشد. آکوالند دارای سرسره های آبی است.

>> پاموک کاله
پاموک کاله از دیگر جاهای بسیار زیبا و دیدنی تور آنتالیا می باشد.


Pamukkale

>> تور رافتینگ آنتالیا

یکی دیگر از تفریحات تور آنتالیا، تور رافتینگ (قایق سواری) آنتالیا است. برای لذت بردن از تور رافتینگ آنتالیا نیازی به بلد بودن شنا ندارید، چرا که در زمان قایق سواری، جلیقه نجات می پوشید و تنها کفش شماست که خیس می گردد و بهتر است دوربین همراه خود نداشته باشید.


rafting

>> سواحل آنتالیا

آنتالیا شهری ساحلی در کشور ترکیه است. بیشتر سواحل آنتالیا رایگان هستند و فقط برخی از آنها هزینه ورودی می خواهند. از سواحل آنتالیا، پلاژهایی مانندلارا با درختان کاج، قونیه، آلتی و ... قابل ذکر است.
شهر آنتالیا دو ساحل عمومی معروف دارد، یکی ساحل شنی شرق آنتالیا به نام ساحل لارا و دیگری ساحل سنگی-صخره ای غرب آنتالیا به نام ساحل کونیالتی.

>> پارک های آنتالیا
شهر آنتالیا دارای پارک ها و جنگل های زیبا و سرسبزی است که بسیار مورد توجه گردشگران تور آنتالیا قرار می گیرد. پارک های زیبا و چشم نوازی مانند المپوس بیگ، کوپرولوکانیون و گوللوک داغی از دیدنی های تور آنتالیا هستند. آنتالیا از نظر طبیعت زیبا بسیار غنی است. مناطق حفاظت شده ای مانند آلاجاداغ، دیبک و چیغیلارکا نمونه هایی از طبیعت بکر و زیبای آنتالیا است.

>>  آبشارهای ماناوگات آنتالیا :
آبشارهای ماناوگات آنتالیا، ارتفاع زیادی ندارند، اما بسیار زیبا و کف آلود هستند. در اطراف آبشار ماناوگات رستوران ها و استراحتگاه های زیادی برای مسافران تور آنتالیا وجود دارد.


antalya

>> غارهای دیدنی تور آنتالیا
از دیگر جاذبه های تور آنتالیا، بازدید از غار کارایین و غار آلتیک بشیک است.


karain-cave

>> مناطق تاریخی دیدنی شهر آنتالیا
آنتالیا شهری تاریخی و پر از جاذبه های شهری است. بازدید از مناطق قدیمی و سنتی مانند کاله ایچی و همینطور ساکلی کنت به مسافران تور آنتالیا پیشنهاد می شود.  شهر آنتالیا موزه های زیادی دارد که بازدید از آنها هم برای گردشگران تور آنتالیا خالی از لطف نیست.

>> آسپندوس (Aspendos)

یکی از جاذبه های تاریخی تور آنتالیا که از گذشته های بسیار دور همچنان پابرجاست، بنای تاریخی آسپندوس است. آسپندوس در واقع آمفی تئاتری است که در شهر سریک از شهرهای استان آنتالیا قرار دارد. امروزه آسپندوس مکانی برای گردهمایی ها و جشنواره های هنری ترکیه و آنتالیا است.


Aspendos

>> تور کشتی آنتالیا :
یکی از جذابیت های تور آنتالیا برای مسافران، کشتی و قایق سواری در در دریای مدیترانه است. کشتی های از 3 طبقه تشکیل شده اند. طبقه فوقانی برای عکس گرفتن، دوش و ...، طبقه وسط برای مراسم رقص با ترانه های خارجی و ایرانی، و طبقه اول رستوران است.  تور کشتی آنتالیا از 11-10 صبح از محل بندر آنتالیا (Liman) آغاز شده و ساعت 16-15 به پایان می رسد. این تور از غرب آنتالیا شروع شده و سپس به شرق آنتالیا می رسد. هنگامی که کشتی به آبشار دودن (زیباترین آبشار آنتالیا) می رسد، اجازه 45 دقیقه شنا به مسافران تور کشتی آنتالیا در دریای مدیترانه با لوازم ضروری شنا داده می شود. سپس کشتی به سمت شهر کمر حرکت می کند.
در نزدیکی های شهر کمر، در جزیره موش، مجدداً به مسافران تور کشتی آنتالیا اجازه تقریباً 1 ساعت شنا داده می شود. سپس کشتی به بندر آنتالیا برمی گردد. در آنتالیا مسافران تور کشتی آنتالیا، با وسایط نقلیه تور، به هتل های خود برگردانده می شوند. هزینه این تور حدود 60 دلار است.

Liman

>> ورزش ها و بازی های تور آنتالیا
علاقه مندان به چتر بازی و غواصی درون دریای مدیترانه می توانند در تور آنتالیا از این دو ورزش و سرگرمی مهیج و جالب استفاده کنند. همچنین تور آنتالیا فرصت بسیار مناسبی برای اسب سواری و بازی گلف است. در تور آنتالیا می توانید از جیپ سواری هم لذت ببرید.

>> امیدواریم از این مطلب لذت کافی را برده و با تفریحات تور آنتالیا آشنا شده باشید.
اگر تمایل به دریافت راهنمایی در مورد سفر به کشور ترکیه و تور آنتالیا دارید، کافی است با ما تماس بگیرید.