مراکز خرید آنتالیا

*فروشگاه میگروس آنتالیا در ترکیه Migros Shopping in Antalya.Turkey
یکی از مراکز خرید استان آنتالیا در کشور ترکیه میتونیم میگروس آنتالیا رو بهتون معرفی کنیم. میگروس یک فروشگاه زنجیره ای ، بین المللی و سوئیسی هست که یکی از ...

مراکز خرید آنتالیا؛ بازارهای خرید مسافران در تور آنتالیا

هنگامی که با تورهای ترکیه همسفر می شوید، شاید نخستین مطلبی که به ذهنتان خطور می کند، خرید اجناس ترک اصل از ترکیه باشد. در صورتی که در بین تورهای ترکیه، قصد سفر با تور آنتالیا را دارید، مطمئن باشید که در مراکز خرید آنتالیا می توانید اجناس ترک اصل و مارکدار را بیابید.
خرید از بازار آنتالیا برای مسافران تور آنتالیا بسیار جذاب است. چراکه بازارهای آنتالیا تنوع کالای زیادی دارند و هر نوع سلیقه و درخواستی را پاسخگو خواهند بود. از جمله مراکز خرید ارزان آنتالیا که معروف هم هستند می توان بازارها و مراکز خرید شهر کمر آنتالیا و همچنین بازارها و مراکز خرید لاورا آنتالیا را نام برد.
از بین مهمترین و شاخص ترین مراکز خرید آنتالیا می توان به موارد زیر اشاره نمود :

مرکزخرید دیپو آنتالیا (Deepo center Antalya)

مرکزخرید دیپو یکی از بزرگترین مراکز خرید آنتالیا، با نزدیک به نود مغازه، زمین اسکی روی یخ، 15 رستوران واقع در قسمت شرقی آنتالیا و نزدیک به فرودگاه آنتالیا می باشد. در مرکز خرید Deepo آنتالیا می توان بیشتر برندهای مشهور ترک را یافت. در مرکز خرید دیپو آنتالیا 5 سینما نیز وجود دارد. سرویس رفت و برگشت مرکز خرید دیپو آنتالیا رایگان است و از جاهای مختلف آنتالیا سرویس دارد. اکثر مسافران تور آنتالیا از ویژگی ها و قیمت های این مرکز خرید آنتالیا راضی هستند.
 

مرکزخرید دیپو آنتالیا

 

 

مرکز خرید مارک (Mark) آنتالیا

این مرکز خرید تازه تأسیس (2013) آنتالیا در مرکز آنتالیا (بخش کنیالتی)، دارای 155 مغازه و تعدادی رستوران است. می توان شعبه بیشتر برندها و مارک های معروف ترک و برندهای مشهور دیگر کشورها را در مرکز خرید مارک (MarkAntalya) آنتالیا پیدا کرد.
 

مرکز خرید مارک آنتالیا

 

 

مرکز خرید میگروس (Migros 5 M) آنتالیا

یکی از شعبه های فروشگاه زنجیره ای میگروس در آنتالیا است. در واقع میگروس فروشگاه سوئیسی با شعبه های بین المللی است. در تور آنتالیا می توانید کفش و پوشاک، عطر و بسیاری لوازم دیگر مانند وسایل کامپیوتری را از فروشگاه زنجیره ای Migros آنتالیا خرید کنید.


مرکز خرید میگروس آنتالیا

 

مرکز خرید اوزدیلک (Ozdilek) آنتالیا

از جذابیت های تور آنتالیا، خرید کالاهای مارک دار و برندهای مشهور و با کیفیت مطلوب و رضایتبخش، از مراکز خرید آنتالیا می باشد. مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا یکی از جاهایی است که در تور آنتالیا می توانید هر قصد خرید دارید، پیدا کنید و بخرید. مرکز خرید Ozdilek آنتالیا در مرکز این شهر واقع شده است. مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا دارای صد مغازه و فروشگاه، کافی شاپ،  تعداد زیادی سینما و رستوران، مکان تفریح و بازی بچه ها و پارکینگ بسیار بزرگ است.
 

مرکز خرید اوزدیلک  آنتالیا

 

مرکز خرید ترا سیتی (Terra City) آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی در تور آنتالیا و در منطقه لارا آنتالیا واقع شده است. مرکز خرید Terra city آنتالیا، با داشتن 150 مغازه و فروشگاه، بزرگترین مرکز خرید آنتالیا به حساب می آید که دارای 30 رستوران است. این مرکز خرید که از بهترین مراکز خرید آنتالیا شمرده می شود، شعبه ای از اکثر برندها و مارک های معروف جهان و همچنین اجناس ترک است. مسافران تور آنتالیا برای دیدن بزرگترین سینمای آنتالیا هم می توانند به این مرکز خرید تور آنتالیا بیایند.
 

مرکز خرید ترا سیتی  آنتالیا

 

 

مرکز خرید شی مال (Shemall) آنتالیا

مرکز خرید شی مال یکی از مراکز خرید مطلوب در ترکیه و آنتالیا می باشد که در منطقه لارا آنتالیا واقع شده است. مرکز خرید شی مال آنتالیا، بزرگترین مرکز مد آنتالیا است که در آن تعداد زیادی مغازه و فروشگاه و امکانات دیگر مانند رستوران و سینما و زمین بازی بچه ها وجود دارد و برای همه گردشگران تور آنتالیا بازدید از این مرکز خرید آنتالیا جالب است.
 

مرکز خرید شی مال (Shemall) آنتالیا

 
خیابان آتاتورک آنتالیا

یکی از بازارهای خرید تور آنتالیا، مغازه ها و فروشگاه های خیابان آتاتورک آنتالیا می باشد که در مرکز آنتالیا و در محله ای قدیمی واقع شده است. مرکز خرید خیابان آتاتورک ترکیبی از مغازه های ارزان قیمت و گران در کنار یکدیگر است که همه مسافران تور آنتالیا می توانند بسته به بودجه خود در این مرکز سوغاتی بخرند یا برای خود به خرید بپردازند. گردشگران تور آنتالیا هر وقت از بازارگردی در خیابان آتاتورک خسته شدند می توانند سری به رستوران ها و کافی شاپ های این خیابان بزنند و لذت بیشتری از خرید خود ببرند.
شهر آنتالیا علاوه بر داشتن مراکز خرید بزرگ و معروف ترکیه، از طبیعت و جاذبه های گردشگری بسیاری نیز برخوردار است. به همین دلیل به همه مسافران علاقه مند به تورهای ترکیه، توصیه می شود که از تور آنتالیا نیز بازدید کنند.
امیدواریم مطالب فوق باعث ارتقای اطلاعات شما از تورهای ترکیه و بویژه تور آنتالیا شده باشد. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر در مورد سفر به ترکیه و سایر تورهای ترکیه با ما تماس بگیرید یا سایر بخش های سایت را مطالعه بفرمایید.