مراکز خرید کوش آداسی

>> مراکز خرید کوش آداسی :

اگر در تور کوش آداسی قصد داشتید از مراکز خرید کوش اداسی دیدن کنید به این مناطق بروید ، در  کوش آداسی سه بازار محلی وجود دارد که ارزش دیدن را دارد. بازارهای کوش آداسی  ، روزهای سه شنبه و جمعه، بازار تره بار است و فقط روز چهارشنبه برای لباس و پوشاک است . در سه شنبه بازار کوش آداسی  می توانید ماهی تازه و سبزیجات و میوه های فصلی بخرید. بومی های این منطقه و مناطق اطراف محصولات تازه خود را به بازار می آورند و می فروشند. هر 5 دقیقه یک بار مینی بوس هایی از ایستگاه “ساحل بانوان” به مقصد بازار حرکت می کنند . در چهارشنبه بازار بیشتر می توان پوشاکی با تولید محلی باکیفیت و ارزان خرید. این بازار نزدیک ایستگاه مینی بوس در مرکز شهر کوش آداسی  است. حتی می توانید تولیدات تقلبی از برندهای اصلی و گران را در اینجا پیدا کنید. لوازم خانگی، لوازم آرایشی و کفش هم در این بازار یافت می شود.جمعه بازار بسیار بزرگ و متنوع است. انواع و اقسام میوه ها و سبزیجات فصلی به قیمتی ارزان در این بازار یافت می شود.از مراکز خرید  ارزان کوش آداسی  ، مرکز خرید کوش است . این مرکز خرید معروف  واقع در محله کاله ایچی کوش آداسی است که  حتی شب را نیز میتوانید در آنجا سرگرم باشید .در خارج از شهر کوش آداسی در مسیری که به شهر بدروم میروند در ناحیه سوکه آوت لتز است که در آنجا هم میتوانید خرید کنید. فاصله آن از شهر کوش آداسی حدود 40 دقیقه است. در آنجا میتوانید مارکهایی مثل آديداس ، نايك ، بنتون ، ليوايز را پیدا کنید. چنانچه به ترکیه به تور کوش آداسی سفر کرده اید با احتمال قوی آژانس مسافرتی برای شما برنامه بازدید و خرید از سوکه را تدارک دیده است، البته اگر هم غیر از این باشد و اگر تعدادتان زیاد باشد میتوانید از تور لیدر خود درخواست انجام این تور را داشته باشید همچنین دسترسی به سوکه از طریق دلموش ها امکان پذیر است ، البته شما باید 2 کورس دلموش سوار شوید تا به این منطقه دسترسی پیدا کنید.

 

>> مرکز خرید سوکه کوش آداسی  Kusadasi, Soke Shopping Center :

از مراکز خرید کوش آداسی ، مرکز خرید سوکه کوش آداسی شرایط بهتری دارد . خرید از سوکه از طریق دلموش ها امکان پذیر است ، البته شما باید ۲ کورس دلموش سوار شوید تا به این منطقه دسترسی پیدا کنید. خرید از آوت لت فکتوری بسیار مقرون به صرفه است و در اکثر مواقع بیشتر فروشگاهها تخفیف های با درصدهای بالا در نظر گرفته اند که میتوانید تمامی خرید های خود را از این منطقه انجام دهید. بهترین خریدهای خود را در سفر به کوش آداسی ترکیه میتوانید از سوکه  انجام دهید و از تور کوش آداسی نهایت استفاده را ببرید .

>> فرش آبرش کوش آداسی :

فرش آبرش کوش آداسی یکی از مراکز خرید کوش آداسی است . در فرش آبرش کوش آداسی می توانید به جستجوی انواع فرش و گلیم بپردازید. برخی از فروشگاه ها فرش های ایرانی برای فروش ارائه می کنند. این مجموعه یکی از بهترین مراکز خرید کوش آداسی است .

 

مراکز خرید کوش آداسی| شهر کوش آداسی | خرید در ترکیه | ترکیه| تور ترکیه|

 

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور ترکیه  و تور کوش آداسی با ما تماس بگیرید.