مراکز خرید ازمیر

>> مراکز خرید ازمیر :

بسیاری ازمير را به قصد خرید انتخاب می کنند به ویژه خرید پوشاک و البسه با پارچه های ترک که یکی از بهترین دوخت ها را در دنیا دارند. از این رو باید گفت ازمير گزینه خوبی برای خرید در ترکیه است. مراکز خرید ازمير متنوع اند و درمیان همه علاقه مندان به خرید در اين منطقه محبوبیت دارند . یکی از مراکز خرید ازمیر منطقه آلسانژاك است . این منطقه شامل فروشگاه های پوشاک زنانه ، مردانه ، بچه گانه ، انواع اسباب بازی ، عینک و وسائل الکترونیک و اصولاً هرچه که شما بخوهید را در این فروشگاه ها خواهید یافت مانند ماركهايي نظير بنتون ، مانگو ، دیزل ، زارا ، مادركيير ، ري پلي و تامی هيلفيگر.شما در این مرکز میتوانید براحتی لباس شب ترک خریداری نمایید .

>> مرکز خرید فروم برنوا ازمیر Forum Bornova :

مرکز خرید فروم برانوا ازمیر، اولین مرکز خرید مدرن و سرباز در شهر ازمیر است .در فضایی به مساحت 200.000 مترمربع احداث شده است و دارای 128 مغازه و 7 سالن سینما میباشد . این مرکز خرید  علاوه بر مغازه ها ی فروش البسه و پوشاک پر از رستوران ها و کافی تریاهای مختلف میباشد . در سال 2013  دوازده میلیون نفر بازدید کننده داشته است و اکثر گردشگران تور ازمیر از این مرکز دیدن می کنند .

>> مرکز خرید اگورا Agora ازمیر :

در زمان قدیم به جای کلمه بازار از کلمه آگورا استفاده میشده است  به همین خاطر نام این بازار آگورا گذاشته شده است . مرکز خرید آگورا ازمیر در سال 2003 میلادی افتتاح شده است و دارای 178 مغازه مارک های داخل تکیه و خارجی میباشد . اگر با تور ازمیر به شهر ازمیر سفر می کنید ، حتماٌ سری به این مرکز خرید بزنید مطمئن باشید دست خالی بر نخواهید گشت . 

>>  مرکز خرید اژه پارک  Ege park ازمیر :

مرکز خرید اژه ه پارک دارای 2 شعبه در شهر ازمیر میباشد . این مرکز خرید نسبت به مراکز خرید دیگر در شهر ازمیر ، کمتر بازدید کننده دارد اما داراس تعداد زیادی کافه تریا ورستوران و همچنین سینما و بولیگ و بیلیارد میباشد .

>>مرکز خرید پارک بورنوا ازمیر Park Bornova:

این مرکز خرید اولین مرکز خرید اوت لت ترکیه در منطقه ازمیر می باشد .گردشگران تور ازمیر اگر مایلند با نرخ مناسب خرید کنید حتماٌ سری به این مرکز خرید بزنید . اجناس فروشگاههای ترک و غیر ترک و مارک های معروب پوشاک با نرخ بسیار مناسب عرضه می شوند .

>>  مرکز خرید کناک پییر Konak pier ازمیر :

 ساختمان این مرکز خرید حدود 100 سال قدمت دارد و جزو دیدنی های ترکیه  میباشد . در ابتدا این بنا به عنوان گمرک مورد استفاده قرار می گرفته است و از سال 2004 به بعد به عنوان مرکز خرید در شهر ازمیر استفاده می شود . ممکن است تعداد مغازههای این مرکز خرید زیاد نباشد اما اجناس خوبی را می توانید با نرخ مناسب پیدا کنید . 

>> مرکز خرید اوزدلیک Ozdelik shopping mall ازمیر :

مرکز خرید اوزدلیک ازمیر ، یکی از بزرگترین مراکز خرید در ازمیر است که علاوه بر فروشگاههای مناسبی برای خرید پوشاک و البسه ، دارای سالن های سینمای مناسب ، سالن سرگرمی برای بچه ها و رستوران وکافی تریاهای متعدد میباشد .

>> مرکز خرید اوپتیوم Optium Mall ازمیر :

این مرکز خرید نیز یکی از مراکز خرید اوت لت در ازمیر میباشد . 163 مغازه در این مرکز خرید قرار دارند و بین آنها میتوانید معروف ترین مارک های روز دنیا راببینید . برای علاقمندان تور ازمیر ورزش پاتیاژ را پیشنهاد میکنیم سری به پیست پاتیناژ که داخل این مرکز خرید قرار دارد بزنند .

>> مرکز خرید نوادا Novada Outlet ازمیر :

مرکز خرید نوادا که یکی از مراکز خرید اوت لت در ازمیر میباشد در سال 2006 افتاح گردید و به دلیل استقبال زیاد مسافرین در سال 2012  صاحبان این مجموعه  شروع به خرید زمینها اطراف و بزرگتر کردن این مجموعه کردند . در حال حاضر یکی از بزرگترین و پر طرفدارترین مراکز خرید ازمیر میباشد .

 

مراکز خرید ازمیر| ترکیه| مراکز خرید اوت لت| ازمیر|

 

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشورترکیه و تور ازمیر با ما تماس بگیرید.