هتل های استانبول

هتل Elite World استانبول
هتل Elite World استانبول در موقعیت مناسبی ،در چند قدمی میدان معروف "تقسیم" واقع و به میهمانان خود اتاق های راحت و امکانات متنوع رفاهی را ارائه میکند. هتل ...
هتل فور سیزنز استانبول در بسفروس (Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus)
هتل 5 ستاره فور سیزنز استانبول در بسفروس (Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus) که درکنار تنگه بسفروس استانبول واقع شده از دید بسیاری از منتقدان ...

هتل های استانبول

استانبول یکی از شهرهای بسیار مورد توجه در سفر به ترکیه است. یکی از مسائل بسیار مهم برای مسافران تور استانبول، اقامت در هتل های شهر استانبول است.

یکی از خصوصیات بارز شهر استانبول ترکیه، وجود هتل های پنج ستاره استانبول در همه جای این شهر است. بدین ترتیب مسافران تور استانبول می توانند در هرمنطقه شهر استانبول هتل رزرو کنند. هتل های 5 ستاره استانبول حتی در محدوده اطراف فرودگاه آتاتورک هم قرار گرفته اند. برخی از هتل های 5 ستاره استانبول در مناطق تاریخی شهر مانند محله های سلطان احمد، فاتح و ... واقع شده اند.

تکسیم استانبول

از مشهورترین محله های استانبول در بین ایرانی ها، میدان تکسیم (تقسیم) است. از جمله هتل های 5 ستاره استانبول، هتل لوکس تقسیم است. در محدوده تنگه بسفر و سواحل دریای مرمره و همچنین مجاور خلیج شاخ طلایی هتل های استانبول مانند هتل ممتاز استانبول و ... قابل ذکر هستند.

اما انتخاب هتل در استانبول بستگی به هدف شما از سفر به استانبول و بودجه ای که برای تور استانبول در نظر گرفته اید دارد. قیمت هتل های استانبول به امکانات رفاهی و نوع خدمان و ویژگی های ظاهری هتل بستگی دارد. عامل مهم دیگر در قیمت هتل های استانبول این است که هتل در چه منطقه ای از استانبول قرار دارد.

تکسیم استانبول

رزرو هتل در استانبول

 هدف شما از سفر به استانبول (سفر کاری یا سفر تفریحی استانبول) مشخص کننده رزرو هتل در استانبول است. اغلب ایرانی ها هتل های منطقه تکسیم را برای رزرو هتل در استانبول برمی گزینند. چرا که هتل های میدان تقسیم استانبول به مراکز خرید استانبول نزدیک ترند. همینطور در صورت اقامت در هتل های میدان تقسیم استانبول، بازدید از اماکن دیدنی استانبول آسان تر است. بیشتر هتل های 4 ستاره استانبول مانند هتل کریستال، نیز اطراف میدان تقسیم قرار دارند. رزرو هتل در استانبول در اطراف منطقه تقسیم امکان گشت و گذار و خرید در استانبول بدون استفاده از وسایل حمل و نقل را به شما می دهد.

اما بیشتر هتل های 3 ستاره استانبول مانند هتل بودو استانبول در منطقه قدیمی آکسارای استانبول قرار دارند. این منطقه تعداد زیادی کوچه و مغازه و هتل دارد.

برای مسافران تور استانبول علاقه مند به بازدید از مناطق دیدنی استانبول، هتل های محله فیندیک استانبول مناسب است. مسافران تور استانبول که تنها به قصد خرید به استانبول ترکیه می آیند، بهتر است هتل های منطقه لالی لی استانبول را رزرو کنند. اما هتل های این منطقه از نظر کیفیت و همینطور رستوران ها و غذاخوری های آن برای خانواده ها  مناسب نیست.

جواهر استانبول

مشهورترین و معروف ترین هتل های 5 ستاره استانبول، در محله شیشلی، هتل گراند جواهر استانبول است که طی 20 دقیقه پیاده روی می توان از هتل گراند جواهر به میدان تکسیم استانبول رسید. در اطراف این هتل، مرکز خرید جواهر هم واقع شده است.

هتل گرند جواهر استانبول

یکی دیگر از هتل های لوکس 5 ستاره استانبول، هتل چیراهان است که در گذشته کاخ چراغان بوده است. این هتل در مجاورت تنگه بسفر در محله بشیکتاش ترکیه قرار گرفته است. از جمله دیگر هتل های پنج ستاره استانبول، هتل های الیت و رامادا پلازا استانبول قابل ذکر است.

هتل چراهان استانبول

امید داریم از این مطلب نهایت استفاده را کرده باشید.
اگر نیاز به هر نوع راهنمایی درباره سفر به کشور ترکیه و تور آنتالیا داشتید، با ما تماس بگیرید.